Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27

29609-0
Ny
Maksimalt utbytte fra frø til høst med 120W Quantum vekstlampe!
Ta full kontroll over din innendørs dyrking med en av markedets mest effektive og kompakte vekstlamper. Quantum 120W er bygget for deg som tar plantene dine seriøst og vil se merkbart resultat.
Du får et utrolig kraftig output i et plassbesparende, tynt design. Lampens fullspektret (flicker-free) LED-lys dekker hele plantens livssyklus. Start med dimmet lys til dine små spirer, og skru helt opp når planten skal sette frukt eller blomster.
Derfor vil du elske Quantum 120W:
Skap de perfekte vekstbetingelsene og se din høst vokse.
Maksimalt utbytte fra frø til høst med 120W Quantum vekstlampe!
Ta full kontroll over din innendørs dyrking med en av markedets mest effektive og kompakte vekstlamper. Quantum 120W er bygget for deg som tar plantene dine seriøst og vil se merkbart resultat.
Du får et utrolig kraftig output i et plassbesparende, tynt design. Lampens fullspektret (flicker-free) LED-lys dekker hele plantens livssyklus. Start med dimmet lys til dine små spirer, og skru helt opp når planten skal sette frukt eller blomster.
Derfor vil du elske Quantum 120W:
Skap de perfekte vekstbetingelsene og se din høst vokse.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3500K |
| Dimbar | Ja, dimmer innebygd |
| Lysstyrke | 11600 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 89 |
| Forventet levetid L80 | 35.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 10 mm. |
| Bredde | 195 mm. |
| Dybde | 325 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 120W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | E (A-G) |
| Sensor kompatibel | Ja - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data |
|---|
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
48 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
112,5 cm, RA95, fullt lysspektrum, IK05, IP65
Fullt lysspektrum, innebygd dimmer, inkl. oppheng, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, IP65
Inkl. oppheng, fullt spektrum, uten vifte, justerbar lysstyrke, flimmerfri, IP65
Inkl. oppheng, fullt lysspektrum, uten vifte, dimbar lysstyrke
Inkl. oppheng, fullt spektrum, innebygd vifte, IP44
Inkl. oppheng, fullt lysspektrum, uten vifte, dimbar lysstyrke, IP65
Kraftig fullspektret vekstlampe, uten vifte, innebygd dimmer
Komplett med støpsel, 230V, IP67, 180 LED, 10W per meter