Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
| Lyset | |
|---|---|
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 1500 lumens |
| Spredning | 110 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 17.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Bredde | 170 mm. |
| Dybde | 30 mm. |
| Hullstørrelse | 145 mm. |
| Materiale | PC (Plast) |
| IP klassifisering | IP54 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 18W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |