Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Den stilfulde og effektive 36W LED taklampe er designet for å gi kraftig belysning med lavt energiforbruk og en elegant sort kant, ideell for både hjemmet og profesjonelle miljøer.
Samlet sett er denne 36W LED taklampen en allsidig og effektiv løsning for belysning i ethvert rom, som kombinerer robusthet, design og energieffektivitet.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Kald hvit lysfarge | 6500K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 3820 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Dybde | 61 mm. |
| Diameter | 350 mm. |
| Materiale | PP (Plast), PMMA (Akryl) |
| IP klassifisering | IP44 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 36W |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Bruksanvisning | Se dokumentet |
Ø28cm, Høyde: 5cm, IP54, hvit kant, inkl. lyskilde
Ø28cm, IP54, hvit kant, inkl. lyskilde