Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Skap en hyggelig og funksjonell belysning med LEDlife Reco68 møbelspot for innbygging.
Med dette settet får du 3 stk. Reco68 møbelspots i hvit, samt en 12V DC strømforsyning med plass til 6 møbelspots.
De små og praktiske spots kobles enkelt til strømforsyningen, og strømforsyningen kobles til standard 230V. Hver møbelspot har en 2 meter ledning med dupont-stikk.
Strømforsyningen har dimensjonene: 120x55x20mm og tar derfor nesten ingen plass. Strømforsyningen kan enkelt skjules oppå overskap mm.
Ønsker du flere Reco68 møbelspot, eller andre/større strømforsyninger, se tilbehør nedenfor.
Oppgrader ditt rom med disse 3 møbelspotene i matt hvit finish, som kombinerer moderne design med overlegen lyskvalitet. Hver spot er utstyrt med 2,7W LED som effektivt erstatter en tradisjonell 20W pære, og sikrer energisparing uten å gå på akkord med ytelse.
Disse LED-spotene har en lysstyrke på 220 lumen og tilbyr en høy lysspredning på 80 grader. Dette gir en jevn fordeling av lyset, ideell for både koselige stunder og praktiske arbeidsmiljøer.
Med en ekstra høy lyskvalitet representert ved en RA-verdi på 90-95, formidler disse spotene et levende og naturlig lys. Dette sikrer at alle farger vises klart, noe som er perfekt for selv de mest krevende belysningssituasjoner.
Ved bruk av LED av høyeste kvalitet, kan produktene forventes å vare opptil 50.000 timer med minimal reduksjon i lysstyrke. Kombinasjonen av en profesjonell og pålitelig driver og optimal kjøling garanterer langvarig bruk.
Velg Reco68 møbelspot for en lysende forskjell, og nyt en perfekt blanding av funksjonalitet, stil og effektivitet.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 220 lumens |
| Spredning | 80 grader |
| RA | >= 92 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 14 mm. |
| Diameter | 68 mm. |
| Hullstørrelse | 56 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP44 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 2,7W |
| Erstatt | 20W |
| Spenning | 12V DC |
| Energiklasse | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
Hull: Ø5,6 cm, Mål: Ø6,8 cm, RA95, svart, 12V DC
12V DC, ingen klippeavstand
12V DC, ingen klippeavstand
12V DC, Lilla/Rosa, Ingen klippeavstand
12V DC, ingen klippeavstand
24V DC, ingen klippeavstand
Til Sono og Reco, Hue kompatibel, RF, inkl. fjernkontroll
Til Sono og Reco møbelspot, Tuya/Smart Life, RF, maks. 4 spot, inkl. fjernkontroll
Til Sono og Reco møbelspot, RF, maks. 4 spot, inkl. fjernkontroll