Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Husk: Dette produktet er ikke beregnet for 220-240V og må ikke kobles til vanlig husholdningsstrøm.
Det er utviklet for lavspenning og fungerer med 12-60V DC, noe som gjør det ideelt for bruk i 12V og 24V systemer. Perfekt for installasjon i campingvogner, bobiler, båter, hytter og andre steder med lavspenningsforsyning.
Med standard sokkel er det enkelt å montere i kompatible installasjoner - så lenge de er beregnet for lavspenning. Produktet leverer et behagelig lys, har et lavt energiforbruk og en lang levetid.
Husk: Dette produktet er ikke beregnet for 220-240V og må ikke kobles til vanlig husholdningsstrøm.
Det er utviklet for lavspenning og fungerer med 12-60V DC, noe som gjør det ideelt for bruk i 12V og 24V systemer. Perfekt for installasjon i campingvogner, bobiler, båter, hytter og andre steder med lavspenningsforsyning.
Med standard sokkel er det enkelt å montere i kompatible installasjoner - så lenge de er beregnet for lavspenning. Produktet leverer et behagelig lys, har et lavt energiforbruk og en lang levetid.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 250 lumens |
| Spredning | 160 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | E27 |
| Høyde | 80 mm. |
| Bredde | 45 mm. |
| Dybde | 45 mm. |
| IP klassifisering | IP20 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 3W |
| Spenningsintervall | DC: 12-60V |
| Energiklasse | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | G45 |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Datablad | Se dokumentet |