Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
33958-0
Ny
Sikre dine uteområder med denne kraftige 50W LED lyskaster. Med den integrerte PIR-sensoren tennes lyset automatisk ved bevegelse, noe som gjør den perfekt til overvåking av innkjørsler, mørke gangstier eller som en effektiv arbeidslampe som alltid er klar.
Lyskasteren er bygget for å vare. Det robuste aluminiumskabinettet og IP65-klassifiseringen sikrer at lampen fungerer upåklagelig i alt slags vær. Lyset er i en nøytral hvit farge (4000K), som gir et klart og naturlig lysmiljø med en RA-verdi på over 80.
Fordeler med denne lyskasteren:
Tekniske data:
Opplev den kraftige V-Tac 100W LED-lyskasteren, en ideell løsning for belysning av utendørsområder. Med en effekt på 100W og en lysstyrke på 9500 lumen, sikrer denne arbeidslampen et blendende lys som gir maksimal synlighet.
Det brede lysområdet med en lysspredning på 110 grader sørger for en jevn fordeling av lys, perfekt for belysning av store arealer. Lampen må kobles til en 230V forsyning for å fungere.
Med en RA-verdi på 80-85, får du overraskende høy lyskvalitet som fremhever naturlige farger på en tiltalende måte. Kvaliteten på lyset er tilstrekkelig for de fleste behov, noe som gjør den ideell for både profesjonell og personlig bruk.
Du kan velge mellom tre ulike fargetoner:
Med dimensjoner på 225 x 253 x 29 mm, er denne lampen kompakt og enkel å installere. Den har en IP65-klassifisering, noe som betyr at den er vannavstøtende og tåler det skandinaviske været perfekt. Dette sikrer at den kan brukes utendørs hele året uten bekymringer.
V-Tac 100W LED-lyskasteren leveres med en integrert lyskilde, noe som gjør den til et praktisk og brukervennlig valg for aktiviteter og belysning utendørs.
| Lyset | |
|---|---|
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 4800 lumens |
| RA | >= 80 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 265 mm. |
| Bredde | 220 mm. |
| Dybde | 47.5 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 50W |
| Spenning | 230V |
| Spenningsintervall | AC:200-277V, 50/60Hz |
| Data | |
|---|---|
| Guide type | Projektør |
IP68 vanntett, svart, 5-leder, for skjøting av ledninger, DALI/1-10V dim
IP68 vanntett, sort, for skjøting av ledninger, 3-leder