Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Skap hyggelig stemning overalt med denne oppladbare RGBW-lampen. Med opptil 12 timers batteritid kan du enkelt bytte mellom varmt hvitt lys og fargerik RGB-belysning.
Hvorfor denne lampen?
Frihet: Bruk den innebygde magneten på metallflater eller den medfølgende karabinkroken til å henge den opp akkurat der du trenger lys - enten det er soverommet, teltturen, verkstedet eller som nattlampe til barna.
Full kontroll: Den medfølgende fjernkontrollen lar deg bytte farge, justere lysstyrken og sette en timer (30/60/120 min), slik at lyset slukker av seg selv.
3-i-1 hvitt lys: Velg mellom varm hvit (3000K), nøytral hvit (4000K) eller kald hvit (6500K) alt etter behov.
RGB-modus: Bytt mellom faste farger eller bruk de automatiske "Flash" og "Smooth" modes for en dynamisk lyseffekt.
Kort og teknisk:
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Nøytral hvit |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Ja |
| Spredning | 130 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 112 mm. |
| Bredde | 81 mm. |
| Dybde | 81 mm. |
| Materiale | ABS (Plast) |
| IP klassifisering | IP20 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 2.5W |
| Data | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Yderligere bemærkninger | Battery capacity: 4000 mAh. Battery voltage: 3.7V. Connection Type: USB-C. Charging current: DC 5V, 2A. |
| Dokumentasjon | |
|---|---|
| Bruksanvisning | Se dokumentet |
| CE-sertifikat | Se dokumentet |
Videx er et ukrainsk merke med røtter tilbake til 1996. Siden 2014 har selskapet etablert seg som en av Ukrainas ledende produsenter av belysning for både hjem og næringsliv. Merket er kjent for høy kvalitet, gjennomtenkt design og kompromissløs sans for detaljer.
Videx er et ukrainsk merke med røtter tilbake til 1996. Siden 2014 har selskapet etablert seg som en av Ukrainas ledende produsenter av belysning for både hjem og næringsliv. Merket er kjent for høy kvalitet, gjennomtenkt design og kompromissløs sans for detaljer.
I 2021 gikk Videx inn på det europeiske markedet, der sortimentet kontinuerlig tilpasses EU-standarder. Produktene har allerede blitt godt mottatt i flere land, og selskapet jobber kontinuerlig med å utvide sitt utvalg til glede for både private og bedriftskunder.
