Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Flott hvit RGB+CCT downlight innbyggingsspot.
Skal kobles til RGB+CCT controller og forsynes med 24V DC.
Med denne innbyggingsspotten velger du selv om du vil ha farget eller hvitt lys.
Må ikke monteres direkte i isolasjon - Det må være litt luft rundt for kjøling.
Flott hvit RGB+CCT downlight innbyggingsspot.
Skal kobles til RGB+CCT controller og forsynes med 24V DC.
Med denne innbyggingsspotten velger du selv om du vil ha farget eller hvitt lys.
Må ikke monteres direkte i isolasjon - Det må være litt luft rundt for kjøling.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | RGB + CCT (Varm til Kald Hvit) |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 750 lumens |
| Spredning | 90 grader |
| RA | >= 93 |
| Forventet levetid L80 | 35.000 timer |
| CCT lysfarge | 3000-6000K |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | Downlight |
| Høyde | 68 mm. |
| Diameter | 114 mm. |
| Hullstørrelse | 95 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP21 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 13W |
| Spenning | 24V DC |
| Energiklasse | G (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| CCT lysfarge | 3000-6000 |
| Farge | Hvit |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
IP54, hull: Ø7,5 cm, mål: Ø8,5 cm, hvit kant
dimbar, Hull: Ø6,8 cm, Mål: Ø9,3 cm
Hull: Ø7,5 cm, Mål: Ø8,5 cm, Hvit kant
Hull: Ø7,5-12,5 cm, 3 timers batteri, hvit
Hull: Ø7,5-12,5cm, 3 timers batteri, Sort
12V/24V, hull: Ø4,2 cm, mål: Ø5,2 cm, 2,2 cm høy
12V/24V, hull: Ø7-8 cm, mål: Ø8,4 cm, 4 cm høy
Hull: Ø4,4 cm, Mål: Ø5,2 cm, 25° spredning, 1m ledning
Hull: Ø4,2 cm, Mål: Ø5,2 cm, 25° spredning, 2m ledning