Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Stilfull sort hagelampe i 60cm høyde, designet for å tilføre både funksjonalitet og estetikk til hagen din med sin moderne aluminiumsfinish.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Varm hvit |
| Varm hvit lysfarge | 3000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 1100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Høyde | 600 mm. |
| Bredde | 120 mm. |
| Dybde | 120 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 10W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | E (A-G) |
Alle vores produkter af højeste kvalitet.
Vi benytter kun LED chip fra de tre førende producenter: Epistar, CREE og Samsung.
Dette sikre den lange levetid og høje lyskvalitet.
Alle produkter gennemgår grunding test fra fabrikanten. Der testes blandt andet på lyskvalitet, farvetemperatur og temperatur på selve pæren.
På den måde sikrer vi at kun gennemtestede produkter når ud til vores forhandlere.
Undgå noname produkter, produceret under ringe forhold af dårlige materialer.
Ved at vælge LEDlife, er du sikker på at kvaliteten er i top og af de bedste materialer.
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø6-11mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø4-8mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø6-11mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø4-8mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø4-14mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø8-12mm kabel
IP68 vanntett, for skjøting av ledninger, Ø4-8mm kabel