Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Ny
Gjør kjøttdisken din mer attraktiv med dette spesialiserte 16W LED-rør. Røret kombinerer en nøytral hvit grunnfarge (4000K) med et optimalisert rødt lysspektrum, som er spesifikt utviklet for å få kjøttvarer til å se mest mulig innbydende ut.
Ved å fremheve de røde nyansene fremstår kjøttet friskt og nyskåret, mens fettet beholder sin naturlige hvite farge. Med en ekstremt høy fargegjengivelse på RA >= 95 sikrer du en presentasjon i absolutt toppklasse, hvor ingen detaljer går tapt.
Nøkkegenskaper:
Tekniske spesifikasjoner:
Oppgrader belysningen med vårt 25W T8-Pro150 LED-rør, som erstatter tradisjonelle 58W lysrør på 150 cm. Dette lyset må kobles til en 230V forsyning og leverer en imponerende lysstyrke på 3375 lumen med en bred lysspredning på 160 grader, noe som gir en jevn fordeling av lyset.
Med en ekstra høy RA-verdi på 90-95, gir dette LED-røret et levende og naturlig lys som vakkert viser frem alle farger. Denne lyskvaliteten er egnet for de mest krevende situasjoner, enten det er hjemme, på kontoret eller i en butikk.
Ved å benytte LED av høyeste kvalitet, kan du forvente inntil 50.000 timers drift med minimal reduksjon i lysstyrke. Kombinasjonen av en profesjonell driver og god kjøling sikrer produktets lange levetid.
Med dimensjoner på 1500 x Ø27 mm passer dette LED-røret i de fleste standard lysarmaturer, og tilbyr en enkel og effektiv måte å oppgradere belysningen på.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Lysfarge | Rød |
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 1600 lumens |
| Spredning | 160 grader |
| RA | >= 95 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | G13 |
| Bredde | 1200 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 16W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
28W, RA90, 130lm/W
155 lm/W, roterbar sokkel, inngang i begge ender
RA90, IP65
22W, RA90, 140lm/W
Ekstern driver, 1-10V dimbar