Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
33938-0
Ny
Opplev markedsledende effektivitet med dette 120cm T8 LED rør. Med et forbruk på kun 18W leverer røret hele 2880 lumens, noe som tilsvarer en imponerende effektivitet på 160 lm/W. Dette gjør det til det ideelle valget for deg som ønsker maksimal lysstyrke kombinert med størst mulig energibesparing.
Viktig informasjon om installasjon: Armaturen må bygges om, og den eksisterende forkoblingen må kobles fra, slik at røret får direkte 230V for optimal drift og lengst mulig levetid.
Røret leverer et klart, nøytralt hvitt lys (4000K), som er perfekt for kontorer, verksteder eller lagerlokaler. Med en bred lysspredning på 120 grader sikres en jevn belysning av hele arealet.
Fordeler med denne modellen:
Tekniske spesifikasjoner:
Effekt: 19W. Produktet må kobles til 230V forsyning. Med en lysstyrke på 3040 lumen og en bred lysspredning på 120 grader, gir LEDlife T8-Double120 et jevnt og godt fordelt lys.Høy lyskvalitet med en RA-verdi på 80-85 sikrer at lyset viser alle farger naturlig og vakkert. Denne lyskvaliteten tilfredsstiller de fleste behov.
Ved å bruke LED av høyeste kvalitet, sikrer dette produktet en lang og pålitelig drift opp til 50.000 timer, med minimal reduksjon i lysstyrken over tid. Med en profesjonell og pålitelig driver, samt god kjøling, kan produktet forventes å ha en lang levetid.
Produktet finnes i nøytral hvit (4000K) fargetone, som gir det perfekte og mest effektive arbeidsmiljøet. Lyset er uten blå eller gule toner, slik at opplyste motiver virker helt naturlige.Dimensjonene til produktet er 1200 x Ø26 mm, som passer perfekt til en 120 cm lang lysarmatur eller lampe.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Nøytral hvit lysfarge | 4000K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2880 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | G13 |
| Bredde | 1200 mm. |
| Diameter | 26 mm. |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 18W |
| Spenning | 230V |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
175lm/W, 60 grader spredning, smal spredning