Vi hjelper gjerne: 23 89 22 27
Ny
Oppgrader belysningen i krevende miljøer med dette høytytende 150 cm T8 LED-rør. Med en IP65-klassifisering er røret fullstendig støvtett og beskyttet mot vannstråler, noe som gjør det perfekt til bruk i parkeringshus, storkjøkken eller industrihaller.
Røret leverer en lysstyrke på 2800 lumen med et lavt forbruk på kun 20W. Den høye fargegjengivelsen på RA >= 90 sikrer at farger fremstår korrekte, mens den varme hvite fargen på 3300K skaper et behagelig arbeidsmiljø. Med en bred spredning på 160 grader får du en jevn og effektiv belysning.
Enkel installasjon: Designet for direkte utskifting i eksisterende T8-armaturer (ved bruk av LED-starter) eller til 230V direkte.
Fordeler med denne modellen:
Tekniske spesifikasjoner:
Oppgrader belysningen med vårt 25W T8-Pro150 LED-rør, som erstatter tradisjonelle 58W lysrør på 150 cm. Dette lyset må kobles til en 230V forsyning og leverer en imponerende lysstyrke på 3375 lumen med en bred lysspredning på 160 grader, noe som gir en jevn fordeling av lyset.
Med en ekstra høy RA-verdi på 90-95, gir dette LED-røret et levende og naturlig lys som vakkert viser frem alle farger. Denne lyskvaliteten er egnet for de mest krevende situasjoner, enten det er hjemme, på kontoret eller i en butikk.
Ved å benytte LED av høyeste kvalitet, kan du forvente inntil 50.000 timers drift med minimal reduksjon i lysstyrke. Kombinasjonen av en profesjonell driver og god kjøling sikrer produktets lange levetid.
Med dimensjoner på 1500 x Ø27 mm passer dette LED-røret i de fleste standard lysarmaturer, og tilbyr en enkel og effektiv måte å oppgradere belysningen på.
Om den skal brukes med sensor?: Les mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvit lysfarge | 3300K |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 2800 lumens |
| Spredning | 160 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensjoner | |
|---|---|
| Sokkel | G13 |
| Bredde | 1500 mm. |
| Diameter | 27 mm. |
| IP klassifisering | IP65 |
| Effekt og spenning | |
|---|---|
| Forbruk | 20W |
| Erstatt | 58W |
| Spenning | 230V |
| Energiklasse | D (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nei - Les mer om sensor/tidsur og LED her. |
155 lm/W, roterbar sokkel, inngang i begge ender
22W, RA90, 140lm/W
Ekstern driver, 1-10V dimbar